בריתות בצל הקורונה

הקורונה כבר כאן ואין אחד שלא מרגיש בזה, זה מתחיל בפגיעה הבריאותית שהנגיף הזה יכול לגרום, ההידבקות בנגיף היא קשה מאוד, כל מערכות החינוך בישראל כבר מושבתות אבל מה קורה עם כל הילדים החדשים שנולדים בתקופה הזאת ובימים האלו.

אז אם אתם כבר קוראים את השורות האלו, אני ממליץ לכם לשמור ולהישמע להוראות של משרד הבריאות קודם כל במטרה שתוכלו לשמור על בריאות היקרים שלכם.

בגלל התקופה הקשה, ואיסור של התקהלות של מספר רב של אנשים הרבה מאוד כאלו שנולד להם ילד ורוצים לחגוג ברית מילה עדיין רוצים לקיים את טקס ברית המילה, לפי ההלכה נכון למה שאני יודע אסור לדחות את הברית ויש לבצע אותה כהלכתה, רק שהפעם כל המוהלים צריכים לשמור כמה שיותר על הגיינה.

כמובן שלמרות התקופה הזאת קשה עבור כולם, אני עדיין מספק שירות של צילום ברית בחולון בלבד, מכיוון ויציאה מהעיר ונסיעה ממושכת יכולה לפגוע בהרבה אנשים ולהגדיל את התפשטות הנגיף החלטתי לתת שירות בתקופה הזאת למי שרוצה לתעד את האירוע שלו, אז אם אתם מחפשים צלם לברית בחולון אתם יכולים לפנות וכמובן אשמח לתת לכם את שירותי הצילום המתקדמים שלי גם בימים הקשים האלו.
אתם חייבים להיות חזקים בתקופה הקשה הזאת, לשמור על החוקים והכללים ולעמוד בדרישות ובהנחיות של משרד הבריאות.

מעבר לזה שכל אולמות האירועים נסגרו ואסור להם לקיים אירועים, כי ההנחיה לא מתירה התקהלות של יותר מ 10 אנשים במקום אחד, אין לאנשים איפה לחגוג את ברית המילה שלהם אז הם נאלצים לעשות את הטקס מצומצם מאוד ובבית הפרטי שלהם.

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

אני לא מוכר את המצלמה (וגם לא את המדפסת)

כמה חשוב זה לבחור צלם לברית מהאזור שאתם גרים בו